Переможці обласної виставки-конкурсу писанкарства «Великодня писанка»
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
З метою популяризації писанкарства на Харківщині, духовного збагачення, виявлення загального художнього рівня писанкарського мистецтва, пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку мережі гуртків писанкарства, з 1 по 14 квітня 2024 року відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська великодня писанка» (далі – виставка-конкурс) в дистанційному форматі. Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу писанкарства «Великодня писанка»
Номінація «Інші техніки виконання декоративних яєць»
І місце Яків ЮХНО – учень Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (керівник – БОВДУЙ Наталія Володимирівна);
І місце Федір ЮХНО ,Поліна ШЕНДРИК Агнія ВЕРВЕЙКО ,Богдан ВЕРВЕЙКО – учні Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (керівник – УСТИЧЕНКО Наталія Анатоліївна).